Doprava a platba

 

E shop Yakuza Original Store CZ, jakožto oficielní prodejce značky v české republice se snaží nabídnout maximální pohodlí, rychlost a spolehlivost v dodání objednaného zboží. Díky široké nabídce věříme, že uspokojíme i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Pokud se Vám naše zboží a poskytované služby zalíbili a stal jste se stalym odběratelem, tak se můžete registrovat a využít související výhody, včetně zrychlení procesu objednávky.

  • Berte tedy tuto možnostjako nabídku úspory času a zvýšení Vašeho komfortu. Samozřejmě máte možnost také nakupovat bez registrace a jednorázově vyplnit objednací formulář ručně.Pod přehledným  soupisem objednaného zboží pak stačí zakliknutím zvolit preferovaný způsob dopravy. Využíváme služeb Uloženky, Zásilkovny, DPD i klasické České Pošty. Výběr nejvhodnějsího způsobu doručení zboží Yakuzy Original je tak jen na vás.

 

  • Zcela na vás necháme i způsob úhrady zboží, které vám doručíme na dobírku, na základě platby bankovním převodem nebo online platbou prostřednictvím Go Pay. Ikona vaší banky vás přesměruje do platební brány a vyplní potřebné číslo účtu, variabilní symbol i úhrnnou částku.

 

  • Posledním krokem je souhlas s našimi obchodními podmínkami.

 

  • Objednávku pak zpracujeme a podle vyplněných instrukcí zašleme na Vámi zvolenou adresu.

Přejeme příjemný nákup