Publikováno

Oblečení Yakuza nejen pro letošní léto

Už vás nebaví nudné oblečení módních řetězců beze špetky osobnosti? Pak je provokativní móda německé značky Yakuza určena právě vám. Jedinečný design upoutá pozornost všech, které na cestě za letním dobrodružstvím potkáte, ale ne každý má odvahu ho nosit. Pokud ji máte právě vy, čeká na vás v následujících řádcích hned několik tipů.

Tak trochu jiná trička

Trička i tílka pro ženy a muže, kteří ví, co chtějí, to je základ sortimentu značky Yakuza. Potisky, které připomínají propracované graffiti z potemnělých ulic, zaujmou na první pohled. Taky za nimi stojí dvojice tvrdých, potetovaných mužů – neohrožených přátel Micka Marka a Betrama. Kvalita materiálů, barev i potisků těchto triček za jejich originalitou nijak nepokulhává. Jsou pružná, odolná a přímo dělaná pro pohyb, a to i v největších vedrech. Samozřejmě perfektně ladí s opálenými svaly a tetováním!

Ideální šaty na léto

V letním šatníku většiny žen nesmí chybět krátké šaty, ať už vzdušné, nebo těsně obepínající postavu. Myslíte si, že se jedinečný styl a pohodlí u tohoto kousku oblečení navzájem vylučují? Šaty značky Yakuza vás přesvědčí o opaku. Díky originálním vzorům jimi upoutáte více pozornosti než jakýmkoli konfekčním kouskem z běžných obchodů, a přitom se budete celý den (nebo i noc) cítit příjemně. Získáte tak model, v němž můžete vyrazit do baru, na koncert, nebo k němu obout tenisky a vypravit se na výlet.

A co na nohy?

Do města legíny s odvážným potiskem, k vodě šortky a do lesa třeba tepláky – všechno pěkně praktické s jednoduchými liniemi, pevnými švy a materiálem, jež dopřeje volnost pohybu. Podtrhněte svou osobitost a kreativitu a zahalte se do vzorů odkazujících se na bojovnou organizaci Yakuza od hlavy až k patě. Kdy jindy než teď, v létě, budete mít lepší příležitost užít si volnosti a vyjádřit ji tím, co nosíte?

Publikováno

Yakuza: Šokující oblečení pro všechny sebevědomé lidi

Procházíte se velkou prodejnou s oblečením a nevíte, co byste si mohli vybrat? Zdají se vám všechny oděvy stylově stejné a fádní? Ať už je vaše odpověď kladná na jakoukoli předchozí otázku, jste na správném místě. Chce to totiž změnu! Ano, právě vy si zasloužíte oblečení, které bude naprosto originální, provokativní a zaujme hned na první pohled! Přesně takto lze charakterizovat oděvy značky Yakuza. Právě ji si v následujících řádcích představíme.

Co je Yakuza?

Máte pocit, že jste slovo Yakuza už někde slyšeli? Aby ne, vždyť jde o název jedné z nejznámějších japonských mafiánských organizací. Oděvní značka Yakuza v podstatě slaví 800 let trvající tradici existence stejnojmenné mafiánské společnosti. Samozřejmě se také inspiruje jejími tradičními znaky. Svůj původ v Japonsku ale nemá. Založena byla v Německu. Stojí za ní dva potetovaní kamarádi Mick Mark a Bertram.

Tvrdá realita, syrovost a unikátní vzhled

No merci! Žádné kompromisy! Přesně tato hesla vyjadřují osobitý styl oděvů značky Yakuza. Vždyť design je opravdu inspirován ulicí. Oba zakladatelé začínali s pouhými 3 designy ve vlastní dodávce. Postupně ovšem dokázali to, že se jejich oděvy distribuují kompletně po celé Evropě. Není se čemu divit! Sebevědomých lidí dychtících po čistě unikátním oblečení se vším všudy je prostě hodně.

Maximální kvalita textilií i potisků zaručena

Móda opravdové ulice je určena jak pro muže, tak i pro ženy. Stejně tak není problém volit oděvy pro běžné nošení, na cvičení anebo do zaměstnání. Spolehnout se u jakýchkoli oděvů můžete na to, že nevyblednou a neztratí původní tvar. Že by tato značka vyšla z módy, také nehrozí! Nic jiného podobného na tuzemském trhu a fakticky ani na těch evropských neexistuje! Ukažte i vy vlastní směr a zvolte některý z originálních modelů značky Yakuza.

Publikováno

Yakuza – pro ty, kteří neznají strach

Nudí vás velkoobchodní konfekce? Stále ty samé barvy a potisky triček s nesmyslnými nápisy a nicneříkajícími obrázky? Chcete světu ukázat, co ve vás dřímá? Tak proč to neříct svým šatníkem! Dřív, než vás lidé poznají, udělají si o vás první dojem, a ten je bohužel většinou neměnný. Neztrácejte čas ve špatném oblečení. Dejte najevo, kdo jste už v prvních vteřinách díky stylovému oblečení značky Yakuza.

Neotřelé, originální a sexy

Vykašleme se teď na pozlátka a superlativy. Když je něco dobré, tak se to prostě ví. A přesně takový je případ kvalitního oblečení Yakuza. Soustřeďme se tedy spíš na to, odkud se Yakuza bere a proč po tomhle oblečení začnete toužit i vy.

Je tomu více než deset let, kdy se dva kluci v Německu rozhodli, že si založí vlastní brand na oblečení. Co je k tomu vedlo? S největší pravděpodobností přesně to, co vás vede na náš shop. Vnitřní nutkání vymanit se z nudných konvencí a hluboká touha po svobodě. Pokud si myslíte, že postavit se proti proudu oblečením nestačí, jste na omylu. Právě oblečením dáte najevo úplně vše. Navíc všichni máme dávno zakořeněno, že šaty dělají člověka, a tak povstalcem v řadách monotónnosti a rebelem se stanete právě díky tomu, že se nebojíte odlišit ve stylu oblékání. Yakuza je přesně pro ty, kteří ví, co chtějí a nenechají si do života kecat.

Inspirace z japonské mafie

Ano, pokud vám název oblečení Yakuza něco připomíná, pak se nemýlíte. Brand Yakuza je inspirován japonským mafiánským klanem, který si udržuje svou tradici a integritu již 800 let. Návrhář a spoluzakladatel brandu Mick je jediným návrhářem, obrázky, nápisy a symboly jsou vždy originální a vychází i z motivů tetování typického pro mafii Yakuza.

Ne vše, co se jako mafie tváří, mafie je

I když se Mick a Bertram nechali inspirovat mafií, jejich postoj k výrobě oblečení je více než férový. Mají rádi kvalitní oblečení, které odpovídá své ceně, a hlavně nárokům každého pořádného chlapa. Takže oblečení Yakuza je nejen kvalitní, ale téměř nesmrtelné, a můžete v něm vyrazit do práce, na párty i do posilky. A co víc, Yakuza myslí i na holky. Pro ně kluci z Německa navrhují sexy a pohodlné mini šaty a spoustu dalšího.

Publikováno

★ YAKUZA ORIGINAL STORE ★ START

Vítejte v e-shopu Yakuza Original Store, cz. Je nám ctí být oficiálním prodejcem značky Yakuza Original v České republice. Máme pro vás široký sortiment kvalitního oblečení, které kdo si jednou oblíbí, ten to má na celý život. Užijte si nabídku čítající téměř 3 000 položek, vybírejte s radostí a neomezeně – dáváme vám dva týdny čas na vrácení zboží. Při objednávce nad 3 000 korun za vás zatáhneme náklady na dopravu a při nespokojenosti se zaslaným zbožím vám garantujeme jeho výměnu. Co v našem e-shopu nenajdete, to se vám pokusíme sehnat. Máme nadstandardní zákaznický servis, nejste pro nás jen číslem objednávky. U nás platí: „Náš zákazník, svůj pán!“