Publikováno

Yakuza – pro ty, kteří neznají strach

Nudí vás velkoobchodní konfekce? Stále ty samé barvy a potisky triček s nesmyslnými nápisy a nicneříkajícími obrázky? Chcete světu ukázat, co ve vás dřímá? Tak proč to neříct svým šatníkem! Dřív, než vás lidé poznají, udělají si o vás první dojem, a ten je bohužel většinou neměnný. Neztrácejte čas ve špatném oblečení. Dejte najevo, kdo jste už v prvních vteřinách díky stylovému oblečení značky Yakuza.

Neotřelé, originální a sexy

Vykašleme se teď na pozlátka a superlativy. Když je něco dobré, tak se to prostě ví. A přesně takový je případ kvalitního oblečení Yakuza. Soustřeďme se tedy spíš na to, odkud se Yakuza bere a proč po tomhle oblečení začnete toužit i vy.

Je tomu více než deset let, kdy se dva kluci v Německu rozhodli, že si založí vlastní brand na oblečení. Co je k tomu vedlo? S největší pravděpodobností přesně to, co vás vede na náš shop. Vnitřní nutkání vymanit se z nudných konvencí a hluboká touha po svobodě. Pokud si myslíte, že postavit se proti proudu oblečením nestačí, jste na omylu. Právě oblečením dáte najevo úplně vše. Navíc všichni máme dávno zakořeněno, že šaty dělají člověka, a tak povstalcem v řadách monotónnosti a rebelem se stanete právě díky tomu, že se nebojíte odlišit ve stylu oblékání. Yakuza je přesně pro ty, kteří ví, co chtějí a nenechají si do života kecat.

Inspirace z japonské mafie

Ano, pokud vám název oblečení Yakuza něco připomíná, pak se nemýlíte. Brand Yakuza je inspirován japonským mafiánským klanem, který si udržuje svou tradici a integritu již 800 let. Návrhář a spoluzakladatel brandu Mick je jediným návrhářem, obrázky, nápisy a symboly jsou vždy originální a vychází i z motivů tetování typického pro mafii Yakuza.

Ne vše, co se jako mafie tváří, mafie je

I když se Mick a Bertram nechali inspirovat mafií, jejich postoj k výrobě oblečení je více než férový. Mají rádi kvalitní oblečení, které odpovídá své ceně, a hlavně nárokům každého pořádného chlapa. Takže oblečení Yakuza je nejen kvalitní, ale téměř nesmrtelné, a můžete v něm vyrazit do práce, na párty i do posilky. A co víc, Yakuza myslí i na holky. Pro ně kluci z Německa navrhují sexy a pohodlné mini šaty a spoustu dalšího.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *