Publikováno

Oblečení Yakuza nejen pro letošní léto

Už vás nebaví nudné oblečení módních řetězců beze špetky osobnosti? Pak je provokativní móda německé značky Yakuza určena právě vám. Jedinečný design upoutá pozornost všech, které na cestě za letním dobrodružstvím potkáte, ale ne každý má odvahu ho nosit. Pokud ji máte právě vy, čeká na vás v následujících řádcích hned několik tipů.

Tak trochu jiná trička

Trička i tílka pro ženy a muže, kteří ví, co chtějí, to je základ sortimentu značky Yakuza. Potisky, které připomínají propracované graffiti z potemnělých ulic, zaujmou na první pohled. Taky za nimi stojí dvojice tvrdých, potetovaných mužů – neohrožených přátel Micka Marka a Betrama. Kvalita materiálů, barev i potisků těchto triček za jejich originalitou nijak nepokulhává. Jsou pružná, odolná a přímo dělaná pro pohyb, a to i v největších vedrech. Samozřejmě perfektně ladí s opálenými svaly a tetováním!

Ideální šaty na léto

V letním šatníku většiny žen nesmí chybět krátké šaty, ať už vzdušné, nebo těsně obepínající postavu. Myslíte si, že se jedinečný styl a pohodlí u tohoto kousku oblečení navzájem vylučují? Šaty značky Yakuza vás přesvědčí o opaku. Díky originálním vzorům jimi upoutáte více pozornosti než jakýmkoli konfekčním kouskem z běžných obchodů, a přitom se budete celý den (nebo i noc) cítit příjemně. Získáte tak model, v němž můžete vyrazit do baru, na koncert, nebo k němu obout tenisky a vypravit se na výlet.

A co na nohy?

Do města legíny s odvážným potiskem, k vodě šortky a do lesa třeba tepláky – všechno pěkně praktické s jednoduchými liniemi, pevnými švy a materiálem, jež dopřeje volnost pohybu. Podtrhněte svou osobitost a kreativitu a zahalte se do vzorů odkazujících se na bojovnou organizaci Yakuza od hlavy až k patě. Kdy jindy než teď, v létě, budete mít lepší příležitost užít si volnosti a vyjádřit ji tím, co nosíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *