Publikováno

Yakuza: Šokující oblečení pro všechny sebevědomé lidi

Procházíte se velkou prodejnou s oblečením a nevíte, co byste si mohli vybrat? Zdají se vám všechny oděvy stylově stejné a fádní? Ať už je vaše odpověď kladná na jakoukoli předchozí otázku, jste na správném místě. Chce to totiž změnu! Ano, právě vy si zasloužíte oblečení, které bude naprosto originální, provokativní a zaujme hned na první pohled! Přesně takto lze charakterizovat oděvy značky Yakuza. Právě ji si v následujících řádcích představíme.

Co je Yakuza?

Máte pocit, že jste slovo Yakuza už někde slyšeli? Aby ne, vždyť jde o název jedné z nejznámějších japonských mafiánských organizací. Oděvní značka Yakuza v podstatě slaví 800 let trvající tradici existence stejnojmenné mafiánské společnosti. Samozřejmě se také inspiruje jejími tradičními znaky. Svůj původ v Japonsku ale nemá. Založena byla v Německu. Stojí za ní dva potetovaní kamarádi Mick Mark a Bertram.

Tvrdá realita, syrovost a unikátní vzhled

No merci! Žádné kompromisy! Přesně tato hesla vyjadřují osobitý styl oděvů značky Yakuza. Vždyť design je opravdu inspirován ulicí. Oba zakladatelé začínali s pouhými 3 designy ve vlastní dodávce. Postupně ovšem dokázali to, že se jejich oděvy distribuují kompletně po celé Evropě. Není se čemu divit! Sebevědomých lidí dychtících po čistě unikátním oblečení se vším všudy je prostě hodně.

Maximální kvalita textilií i potisků zaručena

Móda opravdové ulice je určena jak pro muže, tak i pro ženy. Stejně tak není problém volit oděvy pro běžné nošení, na cvičení anebo do zaměstnání. Spolehnout se u jakýchkoli oděvů můžete na to, že nevyblednou a neztratí původní tvar. Že by tato značka vyšla z módy, také nehrozí! Nic jiného podobného na tuzemském trhu a fakticky ani na těch evropských neexistuje! Ukažte i vy vlastní směr a zvolte některý z originálních modelů značky Yakuza.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *